„Залутали метак погодио ју је право у главу, само је пала на сто“: Детаљи трагедије на свадби код Ариља

Полиција је привела 15 особа због сумње да су пуцали на свадбеном весељу испод шатре и убили једну жену.

свадбено весеље
Фото: РИНА

Свадбено весеље под шатором у ариљском селу Висока претворило се у незапамћену трагедију када је К.С. (67), која је била гошћа на свадби, погодио залутали метак. Она је од тежине задобијених повреда изгубила живот недуго после рањавања.

– Свадбено весеље трајало је читав дан. Славило се, али и пуцало у ваздух од радости. Међутим, један метак је добио рикошет и отпозади погодио нашу познаницу право у главу, услед чега је она само пала на сто. После тог драматичног догађаја она је давала знакове живота, али преминула је на путу до болнице – казао је један од очевидаца за РИНУ.

Према незваничним информацијама, због овог немилог инцидента око 15 особа приведено је на саслушање у ПУ Ариље.

За сада се истрага води против НН лица које је у ноћи од суботе на недељу пуцало из ватреног оружја и усмртило старију жену, против кога је поднета кривична пријава за тешко дело против опште сигурности.

РИНА