Сензационални РУСКИ ЛЕК ЗА ВЕЧНУ МЛАДОСТ — живећемо 120 година

У Русији су већ доступни лекови који продужавају живот, остатак Европе требало би да их прихвати за три године.

руски лек
Фото: CCO/Pixabay

Људски животни век могао би се продужити за чак 40 година, тврди угледни професор Института за биорегулацију и геронтологију у Санкт Петербургу, Владимир Хавинсон.

Хавинсон истиче како је у Русији већ доступно шест лекова који ће нам омогућити да живимо четири деценије дуже.

Лекови се заснивају на такозваној „теорији пептидне технологије“, која у интеракцији с ДНК повећава производњу протеина, што продужава животни век.

„Експерименти на животињама су показали да увођење пептидних препарата продужава живот за 30 до 40 процената у односу на контролну групу. Пептиди јачају имунитет и обнављају ендокринолошки систем“, истиче Хависон за Спутњик.

Хависон објашњава да је дејство лекова потврђено у 25 клиничких експеримената.

„Ради се о комплексу пептида. То су лекови који су патентирани, регистровани у Русији. Комплекс од пет медицинских препарата омогућава да се продужи живот и побољша његов квалитет.“

Професор наводи да је утврђено да примена ових препарата на људима доводи до смањења стопе инфаркта и можданог удара за отприлике два пута.

„Пептиди су природна средства, састоје се од аминокиселина. Терапију би требало применити само и искључиво након консултација са лекаром и не би је требало започети пре 35. ни после 40. године старости.

Препарати заправо потичу још из СССР-а, а у савременој Русији су унапређени и налазе се на списку регистрованих лекова у Русији.

„Ипак, најважније је здраво живети. Битан је уредан сан, контролисан унос калорија и свакодневно вежбање. Не интензивни спортски тренинзи, већ умерене али редовне физичке вежбе. Уз све то препоручује се и унос витамина и антиоксиданса, и то не вештачких синтетизованих, већ природних, из намирница. Веома је важно пити и доста чисте воде. И последње на списку, али не мање важно, јесте унос пептидних биорегулатора.“

Хависон указује и да је неопходно направити и „генетски пасош“ и видети да ли човек има предиспозиције за рак.

„Ако постоји такав ген, а то се може установити анализом крви. Наши препарати могу да успоре, односно да регулишу генетску активност. У томе и јесте снага и моћ пептида“, закључује Хависон.

Спутник.рс